Naše zájazdy

Zámok Vizovice a otváranie prameňov v Luhačoviciach

Zažite s nami neopakovateľnú májovú sobotu na zámku Vizovice, kde navštívite známu českú destilérku Rudolf Jelínek a budete môcť ochutnať jednu z najlepších moravských čokolád. Popoludní na Vás čaká kúpeľné mestečko Luhačovice s podujatím Otváranie prameňov.

Termín: 11.05.2024 (sobota)

Doprava: autobusová

Nástupné miesta:

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. V dopoludňajších hodinách Vás čaká prehliadka bielej perly Valašska, ako sa zvykne zámok Vizovice nazývať. Po prehliadke zámku sa presunieme na exkurziu do destilérky Rudolf Jelínek, ktorá je významným producentom a exportérom alkoholických nápojov. Pobyt vo Vízoviciach zakončíme nákupmi v preslávenej zámockej čokoládovni Chocolaterie Chapeau. Popoludní sa presunieme do Luhačovíc s krásnymi secesnými stavbami Dušana Jurkoviča, prechádzka po kolonáde so sviatočnou atmosférou  a tradičným programom otvárania prameňov. Tradícia pochádza ešte z čias prvej republiky a obnovená bola po r oku 1989. Odchod na Slovensko vo večerných hodinách.

Poskytnuté služby v cene zájazdu:

Rudolf Jelínek: Úspěch zajistila košer výroba. Zakladatel firmy ale zemřel v Osvětimi | Dvojka

V cene nie je zahrnuté:

 

CENA ZÁJAZDU: 25,90 €

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

 

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím