Uncategorized

Zámok ruží Rosenburg a najväčšia kvetinová výstava

Využite skvelý deň voľna na prehliadku jedného z najkrajších zámkov v Rakúsku – zámok Rosenburg a návštevu mesta Tulln, kde sa každoročne koná medzinárodná výstava kvetov a záhrad, ktorá sa pýši prívlastkom najväčšia výstava kvetov v strednej Európe! Počas výstavy uvidíte viac ako 300 000 kvetov.

Súvisiaci obrázok

Termín: 02.09.2023 (sobota)

Doprava: autobusová

Nástupné miesta:

7997362777_d66f22d310_k

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách.

Prvou zastávkou na našom zájazde bude renesančný zámok Rosenburg. Zámok Rosenburg, ktorý sa týči nad údolím rieky Kamptal a patrí k najnavštevovanejším zámkom v celom Rakúsku. Na zámku Vás okrem jeho prehliadky čaká historická ukážka letu dravcov. Popoludní sa presunieme do mesta Tulln. Prehliadka centra mesta s nábrežím Dunaja, kde v prvých rokoch nášho letopočtu bol rímsky prístav a zhromaždisko bojovníkov na križiacke výpravy do Svätej zeme

Záverečným bodom programu bude návšteva najväčšej kvetinovej výstavy v Európe. Na ploche viac ako 80 000 m2 uvidíte záhrady, ktoré sa rukami floristov, záhradníkov a záhradných architektov zmenili na kvitnúce diela.

Vo večerných hodinách návrat späť na Slovensko.

Gartenbau_0415

V cene je zahrnuté: 

V cene nie je zahrnuté: 

 

CENA ZÁJAZDU: 29,90 €

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím