Naše zájazdy

Výstava orchideí, čokoládovňa a nákupy v Primarku

Vyberte sa s nami do Rakúska a navštívte Medzinárodnú výstavu orchideí, kde budete môcť obdivovať tieto prekrásne kvety z celého sveta. Okrem toho Vás čakajú nákupy v Primarku a prehliadka čokoládovne.

CENA ZÁJAZDU: 28,90 €

Termín: 24.02.2024

Doprava: autobusová

Nástupné miesta:

Výstava orchideí

V záhradách Hirschstetten sa koná Medzinárodná výstava orchideií. Na ploche vyše 2000 m2 Vás očarí množstvo farieb a vôní týchto prekrásnych kvetov. Tešiť sa môžete na viaceré exponáty domácich a aj zahraničných pestovateľov. Pestovatelia predvedú návštevníkom tropické okrasné rastliny, ich spôsob pestovania a aranžovania. Na výstave si budete môcť kúpiť rôzne odrody orchideií, ktoré sa nedajú kúpiť v bežných kvetinárstvach.

Mainau_-_Orchideen_-_Frauenschuh_003

Program zájazdu: 

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Prvou zastávkou po prekročení rakúskych hraníc bude v čokoládovni Hauswirth v obci Kitsee, kde Vás čaká prehliadka čokoládovne spolu s nákupmi v podnikovej predajni. V nákupoch budete pokračovať v nákupnom centre Shopping City Süd, kde má svoju predajňu aj známy módny reťazec Primark. Individuálny program na nákupy.

Popoludní bude nasledovať presun na Medzinárodnú výstavu orchideí, ktorá sa tento rok koná v mestskej časti Hirschstetten. Výstava orchideí v Rakúsku patrí medzi najväčšie výstavy svojho druhu v Európe. Obdivovať budete môcť rôzne odrody týchto kvetov. Čarovná krása kvetov zo všetkých kútov sveta bude prezentovaná v záhradách Hirschstetten a uvidíte v nich známe i výnimočné druhy orchideí a exotické tilandsie, ktoré kvitnú len raz za život a pochádzajú z tropických pralesov. Výstava je spojená aj s predajom. Individuálny program.

Vo večerných hodinách návrat späť na Slovensko.

V cene je zahrnuté: 

V cene nie je zahrnuté: 

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím