Uncategorized

Vianočná Viedeň, zábavný park Práter a beh čertov

Navštívte Viedeň v predvianočnom období a zavítajte na netradičné adventné trhy pod čertovým kolesom v zábavnom parku Práter, kde zažijete najväčší sprievod čertov v metropole Rakúska. Teraz len za 20,90 € !

3

Termín:

Doprava: autobusová

Nástupné miesta:

DSC_1413

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. V dopoludňajších hodinách príchod do metropoly Rakúska. Po príchode nás čaká prehliadka mesta spolu so sprievodcom, počas ktorej uvidíte najzaujímavejšie historické pamiatky mesta ako sú Dóm sv. Štefana, Hofburg, Španielsku jazdeckú školu, Parlament, Burgtheater, Štátnu operu, múzeum Albertina atd.

Poertschach_Krampuslauf_Perchte_29112013_770

Popoludní sa presunieme do zábavného parku Práter, kde zažijete netradičné adventné trhy pod čertovým kolesom. Vianočná výzdoba a dekorácie, živá hudba, remeselné výrobky, vôňa vianočného punču a typických jedál sem lákajú každoročne tisíce návštevníkov. Zažijete tu neopakovateľnú zábavu, ktorá vás dokonale naladí na príchod najkrajších sviatkov roka. V podvečerných hodinách Vás čaká najväčší sprievod čertov v metropole Rakúska. kde sa môžete tešiť na rôzne masky čertov od výmyslu sveta. Vo večerných hodinách návrat späť na Slovensko.

DSC_1601

Poskytnuté služby v cene zájazdu:

V cene nie je zahrnuté:

 

CENA ZÁJAZDU: 20,90 €

V prípade otázok nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím