Naše zájazdy

Veľká noc vo Viedni a nákupy v Primarku

Nechajte sa uniesť atmosférou Veľkej noci v metropole Rakúska a odneste si darček pre seba a svojich blízkych z nákupov v Primarku. 

Termín zájazdu:

Doprava: autobusová

Nástupné miesta:

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách.

V dopoludňajších hodinách príchod do nákupného centra Shopping City Süd, kde budete môcť nakupovať darčeky pre seba a svojich blízkych za výhodné ceny. Popoludní presun do metropoly Rakúska Viedne, kde na Vás čaká prehliadka mesta spolu so sprievodcom, následne sa presuniete na staroviedenské veľkonočné trhy na námestí Freyung. Individuálne voľno.

V podvečerných hodinách odchod z Viedne a návrat na Slovensko.

easter-eggs-599140_960_720

Veľká noc vo Viedni 

Staroviedenské veľkonočné trhy v samom srdci Viedne na námestí Freyung každoročne ponúkajú kulinárske pochúťky a bohatý sprievodný hudobný program. Okrem skvelej atmosféry ponúkajú tradičné výrobky, medzi ktorými nesmú chýbať umelecky maľované kraslice a tradičná kvetinová veľkonočná výzdoba.

a50393879ec5af143427464981c5023d

Nákupy v Primarku 

Primark leží len kúsok od Viedne v rozľahlom nákupnom centre Shopping City Süd. Značka Primark pochádza z Írska, preslávili sa však v Londýne, kde zdobia hlavnú nákupnú triedu Oxford Street. Ak hľadáte obuv, šaty, kabáty, nohavice, sukne, obleky, kravaty za vynikajúce ceny ste na tej správnej adrese.

Vienna_-_Johann_Strauss_Monument_in_Stadt_Park_-_4572

V cene je zahrnuté:

V cene nie je zahrnuté:

CENA ZÁJAZDU: 25,90 €

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím