Kto sme

Náš príbeh

Predstavenie

Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu, ako aj blízky vzťah k cestovaniu nás viedol k založeniu spoločnosti pod názvom Ing. Michal Berec – MIBE Reisen. Môj fascinujúci vzťah k samotnému cestovaniu začal veľmi náhodne a spontánne. Všetko to začalo počas štúdia na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre. Stalo sa to koncom júna roku 2011, kedy som bol vybratý spomedzi 9 študentov, ktorí mali absolvovať letnú školu v očarujúcej ruskej metropole v Moskve. Pobyt v Moskve odštartoval novú etapu v mojom živote. Mesiac, čo mesiac som spoznával nové a nové miesta Paríž, Viedeň, Záhreb, Salzburg, Brusel, Mníchov, Riga, Vilnius. Postupne sa stala z toho akási závislosť. Z klasického účastníka som sa postupne vyprofiloval na sprievodcu a dnes, už vlastním svoju vlastnú cestovnú agentúru.

Cestovná kancelária

Cieľom cestovnej agentúry MIBE Reisen je, v čo najväčšej miere uspokojovať požiadavky ľudí po zážitkoch, poznávaní a oddychu. Naša cestovná agentúra pre Vás zabezpečí kompletný dovolenkový servis. Svoju ponuku zájazdov sa snažíme prispôsobiť požiadavkám klientov. Sme cestovná agentúra, ktorá na základe zmluvy poskytuje autorizovaný predaj zájazdov od renomovaných cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom trhu. Predávame plne poistené zájazdy za rovnaké ceny ako zastúpené cestovné kancelárie a to vrátane zliav, vernostných programov a rôznych bonusov. Taktiež organizujeme jednodňové poznávacie zájazdy.

Služby

– Jednodňové výlety
– Zájazdy pre školy a seniorov
– Zájazdy šité na mieru pre rôzne cieľové skupiny
– Zabezpečenie dopravy
– Kvalitné sprievodcovské služby
– Sprostredkovanie cestovného poistenia

Poistenie UNION

Cestovná agentúra MIBE Reisen Vám sprostredkuje komplexné cestovné poistenie. Zbytočne neriskujte a poistite si svoj zájazd.
union

Referencie