Uncategorized

Makové slávnosti v Armschlagu a zámok Grafenegg

Koláče, rezance, dezerty, likéry… Všade samý mak ! Navštívte s nami makovú dedinku Mohndorf a zažijete nezabudnuteľné Makové slávnosti, kde Vás čaká pestrá zábava, gastronomické zážitky. Pekný deň zakončíme návštevou prekrásneho zámku Grafenegg.

Termín: 14.09.2019 (sobota)

Doprava: autobusová

Nástupné miesta:

Beautiful young girl with fashion makeup in field of red poppy flowers, spring time

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska je naplánovaný v ranných hodinách. V dopoludňajších hodinách dorazíte na zámok Grafenegg. Nasleduje prehliadka panovníckych komnát zámku Grafenegg, ktorý je považovaný za jeden z najromantickejších v Rakúsku. Zariadenie zámku je mimoriadne bohaté na pôvodné predmety a nábytok. Z návštevy si odnesiete množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

Popoludní sa presuniete do dedinky Armschlag, preslávenej veselou makovou slávnosťou. Ochutnávajte obľúbené makové rezance, makovníky, makové knedle, torty. Pripravené sú rôzne sprievodné programy a tance na ľudovú nôtu, prezentujú sa staré remeslá. Na slávnostiach si budete mať možnosť užiť aj individuálne voľno. Na konci dňa vás čaká už len odchod naspäť na Slovensko.

concluded-grafenegg-1923783_1280

Poskytnuté služby v cene zájazdu:

V cene nie je zahrnuté:

 

CENA ZÁJAZDU: 25,90 €

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
 Súhlasím