Maďarsko

Maďarsko – krajina kúpeľov a vína

Maďarsko – krajina kúpeľov a vína

Ubytovanie: 2 x v hoteli

Stravovanie: 2 x kontinentálne raňajky

Doprava: autobusová

Termíny a ceny: 

6_71396_839fac79be2866e3869cdedd1c63ba48

Program zájazdu:

1. deň – odchod v ranných hodinách, presun do Vyšehradu – prehliadka hradného komplexu – Šalamúnova veža, ktorá bola v minulosti aj väzením Vlada Tepesa, známeho ako Drakula. Pokračovanie ku barokovému kaštieľu Gödöllö, ktorý obľubovala aj cisárovná Sissi. Presun na juh do vinárskej oblasti Villány. Návšteva vínnych pivníc spojená s ochutnávkou vína.  Individuálne voľno, ubytovanie a nocľah.

2. deň – raňajky, krátky presun do národného parku Duna-Dráva, plavba loďou po rieke Dráva. Presun do mesta Pécs, patriace medzi najkrajšie mestá Maďarska, kde dodnes cítiť vplyv rôznych kultúr a národov – zvyšky mesta z čias raného kresťanstva, turecká mešita, minaret a mauzóleum, bulharské domčeky v úzkych uličkách na úbočiach Havihegy, či secesné paláce a meštianske domy. Presun do Harkány s jedinečnými sírovými kúpeľmi, možnosť kúpania, individuálne voľno a nocľah.

8234

3. deň – raňajky, transfer k Balatonu, ku kaštieľu Helikon rodiny Festeticsovcov, ktorý patrí medzi najkrajšie stavby Maďarska. Zastávka v Tihany, preslávenej pestovaním levandule. Pokračovanie do „mesta kráľovien“- Vesprému, prehliadka centra. Presun do  neďalekého mestečka Herend, ktoré preslávila miestna manufaktúra na výrobu porcelánu, návšteva múzea spojená s ukážkou výroby porcelánu. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách.

madarsko-krajina-kupelov-a-vina-01

Cena zahŕňa:

doprava luxusným autokarom, 2 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, ochutnávka vína, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

Cena nezahŕňa:

pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/ os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 40 EUR/2 noci, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 45 EUR. Nástupné miesta: NR, TT, BA bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE – 10 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM – 13 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT – 15 EUR.

CENA ZÁJAZDU: 134 EUR

 

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

 

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím