Veľká Británia

Londýn letecky

4-dňový poznávací zájazd do Londýna

Doprava: letecky

Ubytovanie: 3x v hoteli

Stravovanie: 3x kontinentálne raňajky

9043

Termíny a ceny: 

Program zájazdu: 

1. deň – prílet do Londýna, transfer do hotela, prehliadka pamätihodností: Westminsterské opátstvo, Parlament a Big Ben, individuálne voľno, vo večerných hodinách ubytovanie v hoteli.

2. deň – raňajky, celodenná prehliadka mesta: Buckinghamský palác a pamätník kráľovnej Viktórie, Hyde Park, známe námestie Picadilly Circus, Trafalgar Square s Národnou galériou a pamätníkom admirála Nelsona. Vovečerných hodinách návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun do sídla kráľovskej rodiny Windsoru, prehliadka kráľovských komnát, kaplniek a parku, popoludní návrat späť do Londýna, prehliadka pevnosti Tower, most Tower Bridge, Katedrála St. Paul´s, Londýnske oko. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

4. deň – raňajky, v prípade záujmu návšteva Múzea voskových figurín Madame Tussaud´s, alebo nákupná ulica Oxford Street. Návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko, odlet z Londýna do Bratislavy.

9044

V cene je zahrnuté:

9046

Povinné príplatky:

Odporúčaný doplatok:

Ostatné doplatky:

 

CENA ZÁJAZDU: 413 EUR

 

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím