Rakúsko Švajčiarsko

Krásy Tirolska a južného Švajčiarska

Poznávací zájazd: Krásy Tirolska a južného Švajčiarska

Ubytovanie: 4 x v hoteli

Stravovanie: 4 x kontinentálne raňajky

Doprava: autobusová

Termíny a ceny:

19706-5

Program zájazdu: 

1. deň – Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 05:30 hod.), v popoludňajších hodinách príchod k svetoznámym vodopádom Krimmel, najväčším v Rakúsku a celej strednej Európe (súčasť Národného parku Hohe Tauren), z ktorých voda padá v 3 kaskádach z výšky 380 m. Okolo vodopádov vedie upravený turistický chodník s vyhliadkami. Pokračovanie do Kitzbühlu, prehliadka historického jadra jedného z najvyhľadávanejších stredísk v Tirolsku. Ubytovanie v okolí, fakultatívne večera.

6652414

2. deň – Raňajky, odchod do Innsbrucku, sídla tirolskej vetvy Habsburgovcov a hlavného mesta Tirolska – mesta v srdci Álp, kde si podáva ruku minulosť s budúcnosťou. Svetoznáme pamiatky Innsbrucku – ako svedkovia jeho veľkej histórie – stoja bok po boku s budovami postmodernej medzinárodnej špičkovej architektúry. Možnosť výjazdu lanovkou priamo z centra Innsbrucku do alpskej krajiny (2 256 m.n.m.). Po pešej prehliadke pokračovanie do kniežatstva Lichtenštajnsko (prehliadka malebného hlavného mesta Vaduz, fakultatívne možnosť návštevy kniežacích viníc), pokračovanie do Švajčiarska, ubytovanie v okolí Thuzis, fakultatívne večera.

19706-5

3. deň – Raňajky, odchod na celodenný výlet do švajčiarskeho kantónu Ticino, cez známu roklinu Via mala (zlá cesta) do kúpeľného strediska Locarno, nazývaného tiež švajčiarskym Monte Carlom. Prehliadka s možnosťou výjazdu lanovkou k známemu pútnickému kostolu Madonna del Sasso s prekrásnym výhľadom na okolie a jazero Lago Maggiore, na brehu ktorého sa Locarno nachádza, následne prejazd pozoruhodným horským údolím Verzasca. Ubytovanie, fakultatívne večera.

6652421

4. deň – Raňajky, odchod do St. Moritzu nachádzajúceho sa v údolí Engadin (pešia prehliadka známeho rekreačného strediska európskej smotánky, obklopeného vrchmi vyššími ako 3 000 m n. m.), pokračovanie autobusom do Samedanu (možnosť výjazdu zubačkou na vrchol Muottas Muragl s nádhernou vyhliadkou na panorámu alpského masívu Bernina s ľadovcami a jazerami v údolí Engadin), odchod na Slovensko.

5. deň – Návrat na Slovensko v skorých ranných hodinách.

Celková cena zahŕňa:

Celková cena nezahŕňa:

Za 1/1 izbu 88 EUR, za 3 večere 80 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR. Vstupy na lanovky a do objektov, cestovné poistenie, pobytovú taxu.

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím