Uncategorized

Kúpanie sa na Balatone a porcelánka Herend

More zábavy vo vode si nemusíte užívať len pri mori. Vyrazte s CA MIBE Reisen k maďarskému moru a užite si kopec zábavy a leňošenia na jednej z najkrajších pláží Balatonu.  Pekný deň si spríjemníme návštevou najväčšej manufaktúry na porcelán v Herende.

Termín:

Doprava: autobusová

15034911811362

Nástupné miesta:

porcelán

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. V predpoludňajších hodinách príchod do mesta Herend, kde navštívime najväčšiu porcelánovú manufaktúru v Európe. Prehliadka manufaktúry Herend, kde môžete obdivovať ručnú prácu skutočných majstrov. Počas prehliadky uvidíte jedálenské servisy pomenované po cisárovnej Sissi, po anglickej kráľovnej Viktórii, po Esterházyovcoch, trofeje, ktoré dostávajú víťazi pretekov F1 – čaká Vás skutočná pastva pre oči.

herendi-social-image-new

Popoludní navštívite jednu z najkrajších pláži v stredisku Balatonfüred. Individuálne voľno, ktoré je možné využiť či už na kúpanie sa v Balatone alebo na rôzne vodné športy. V pod­večerných hodinách návrat späť na Slovensko.

water-1821493_1920

Poskytnuté služby v cene zájazdu:

V cene zájazdu nie je zahrnuté:

CENA ZÁJAZDU: 24,90 €

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

 

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím