Naše zájazdy

Husacie slávnosti v Ruste a nákupy v Primarku

Zažite neobyčajnú atmosféru veľkého festivalu husí v rakúskom mestečku Rust a kúpte niečo pekné sebe  a svojim blízkym počas nákupov v Primarku. Teraz len za 28,90 € !

Termín: 08.10.2022 (sobota)

Doprava: autobusová

Nástupné miesta:

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách.

V dopoludňajších hodinách príchod do nákupného centra SCS. Návšteva nákupného centra Shopping City Süd. Shopping City Süd (SCS) je najväčším rakúskym nákupným centrom vo Viedni. V nákupnom centre SCS má svoju pobočku aj známy írsky reťazec s atraktívnym oblečením Primark. Osobné voľno na nákupy.

Okolo obeda sa presunieme do mestečka Rust, ktoré sa nachádza na brehu Neziderského jazera. Práve v tomto mestečku sa každoročne konajú obľúbené husacie hody, festival husí a vína. Na svoje si prídu nielen milovníci dobrého jedla, ale aj všetci, ktorí majú radi dobrú zábavu. O dobrú náladu sa postará bohatý sprievodný program. Chýbať nebudú ani tradičné rakúske špeciality. Individuálny program na slávnostiach.

Vo večerných hodinách návrat späť na Slovensko.

Poskytnuté služby v cene zájazdu:

V cene zájazdu nie je zahrnuté:

 

CENA ZÁJAZDU: 28,90 €

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím