Naše zájazdy

Festival čokolády s prehliadkou Budapešti

Pokiaľ ste milovníkmi sladkých dobrôt a máte radi aj kúsok histórie ste na tej správnej adrese. Vyrazte s nami na jednodňový zájazd do metropoly Maďarska a zažite neopakovateľný Festival čokolády, ktorý každoročne láka svojimi dobrotami množstvo návštevníkov. 

2801-csokolade-fesztival-budai-var

Termín: 14.09.2019 (sobota)

Doprava: autobusová

Nástupné miesta:

31363963556_01d741d36d_b

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách.

V dopoludňajších hodinách príchod do metropoly Maďarska. Po príchode prehliadka najzaujímavejších historických pamiatok mesta spolu so sprievodcom. Postupne uvidíte hradnú štvrť, chrám kráľa Mateja, Rybársku baštu, Kráľovský palác.

Okolo obeda sa presunieme cez Szechényiho most cez Dunaj na rušnejšiu budapeštiansku stranu, kde uvidíte budovu Parlamentu, Baziliku sv. Štefana. Prehliadku mesta zakončíme na Námestí sv. Štefana, kde sa každoročne koná Festival čokolády a sladkostí. Predstavia sa vám majstri cukrárskeho umenia. Čokoládu budete môcť ochutnať vo všetkých jej skupenstvách a predstavia sa Vám ozajstní majstri cukrárskeho umenia. Okrem profesionálnych programov sú pripravené zábavné programy, hudobné predstavenia a živé koncerty.

Vo večerných hodinách návrat späť na Slovensko.

V cene je zahrnuté: 

V cene nie je zahrnuté: 

 

CENA ZÁJAZDU: 22,90 €

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
 Súhlasím