Uncategorized

Dni ruží v Badene a tajomstvo zámku Mayerling

Vydajte sa do Rakúska na prehliadku tajomného zámku Mayerling, kde sa stala doteraz celkom neobjasnená smrť syna slávnej cisárovnej Sissi. Navštívte kúpeľné mestečko Baden a nechajte sa okúzliť najväčším rozáriom (600 druhov ruží), kde sa každoročne koná Festival ruží. Zájazd je nabitý bohatým programom a nezabudnuteľnými zážitkami.

Jagdschloß_Mayerling_Wienerwald_Austria_-_panoramio_(5)

Termín: 01.06.2019 (sobota)

Doprava: autobusová

Nástupné miesta:

DSC_0135_zmensena(1)

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. V dopoludňajších hodinách príchod do Mayerlingu, kde si pripomenieme záhadu, ktorá sa spája s týmto miestom. Prehliadka niekdajšieho loveckého zámočku, kde spáchal samovraždu následník rakúsko-uhorského trónu, korunný princ Rudolf so svojou milenkou Mary Vetserovou. Táto záhada dodnes trápi historikov.

DSC_0118_zmensena

Po prehliadke zámku sa presunieme do mestečka Baden, ktoré sa stáva práve v júni hlavným mestom ruží. Milovníci ruží tu môžu obdivovať na ploche 75 000 m2 viac ako 700 odrôd ruží. Zúčastníme sa prehliadky záhradkárskeho umenia so sprievodným hudobným programom. Nádherné farby a vône ruží Vás zaručene očaria. Vo večerných hodinách návrat späť na Slovensko.

Poskytnuté služby v cene zájazdu:

DSC_0106_zmensena(1)

V cene nie je zahrnuté:

 

CENA ZÁJAZDU: 22,90 €

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
 Súhlasím