Naše zájazdy

Deň múzeí vo Viedni

Navštívte metropolu Rakúska počas štátneho sviatku 26.10.2022, kedy sú takmer všetky štátne múzeá zdarma alebo s výraznými zľavami. Nenechajte si ujsť príležitosť navštíviť najvýznamnejšie múzeá vo Viedni, v ktorých sú vystavené umelecké exempláre nielen z Rakúska, ale aj z celej Európy. O dobrú zábavu sa postará bohatý kultúrny program priamo v uliciach mesta, samozrejmosťou budú stánky s občerstvením a suvenírmi.

Maria-Theresein-Platz, Kunsthistorisches Museum Wien

Termín: 26.10.2022 (streda)

Doprava: autobusová

Nástupné miesta:

Hofburg in Wien

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. V dopoludňajších hodinách príchod do metropoly Rakúska. Počas jedného dňa Vás čaká prehliadka historického jadra mesta spolu so sprievodcom.  Postupne uvidíte budovu viedenského parlamentu, radnicu, viedenskú operu, námestie Márie Terézie, Stephansdom, Hofburg a impozantné námestie Karlsplatz, kde sa nachádza barokový kostol Karlskirche. V rámci osobného voľna môžete navštíviť Prírodovedné alebo Umelecko-historické múzeum, prípadne môžete zájsť ochutnať pravú viedenskú kávu. Vašej pozornosti by nemala uniknúť ani slávna Klenotnica a zbrojnica v Hofburgu. Vo večerných hodinách návrat späť na Slovensko.

Wienerrathaus

Poskytnuté služby v cene zájazdu:

V cene zájazdu nie je zahrnuté:

 

CENA ZÁJAZDU: 24,90 €

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837.

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím