Uncategorized

Deň detí vo Viedni

Urobte svojim ratolestiam radosť a darujte im na Deň detí nevšedný zážitok v podobe jednodňového výletu, počas ktorého najprv navštívite najstaršiu Zoologickú záhradu v Európe, kde môžete obdivovať viac ako 600 druhov zvierat. Pekný deň zakončíte v preslávenom Múzeu Madame Tussauds,  kde sa stretnete s najvýznamnejšími osobnosťami z histórie Viedne i celej Európy.

7503445000_623f5ab804_b

Termín zájazdu:

Doprava: autobusová

Nástupné miesta:

polar-bear-2494507_640

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Príchod do Viedne k zámku Schönbrunn, kde sa nachádza jedna z najstarších zoologických záhrad na svete. Čaká tu na Vás asi najväčšia atrakcia , ktorou sú pandy privezené z Číny a nájdete tu taktiež nosorožce, slony, hrochy, ľadové medvede, tigre, levy, rôzne druhy opíc a množstvo ďalších roztomilých zvierat.  Návšteva viedenskej zoologickej záhrady sa stane pre Vás naozaj pekným a milým zážitkom. V popoludňajších hodinách navštívite múzeum voskových figurín Madame Tussauds. Na ploche viac ako 2000 m2 a troch poschodiach čakajú na návštevníkov dokonalé „živé“ kópie slávnych osobností. Počas návštevy múzea sa zoznámite s najvýznamnejšími postavami nielen histórie, ale aj súčasného šoubiznisu.

Vo večerných hodinách návrat späť na Slovensko.

Panda_Vienna

Poskytnuté služby v cene výletu:

V cene nie je zahrnuté: 

 

CENA ZÁJAZDU: 18,90 €

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím