Chorvátsko

Brodarica – Apartmány Pletikosa ***

POLOHA: apartmány PLETIKOSA tvoria dve dvojposchodové budovy (jedna so zvýšeným prízemím), ktoré ležia  len cca 20 m od pláže, v zelenej záhrade. Apartmány sú veľmi priestranné, kompletne vybavené praktickým nábytkom s balkónmi resp. terasami so záhradným nábytkom. K apartmánom Pletikosa patrí aj novší bungalov s dvomi prízemnými samostatnými apartmánmi. Zo všetkých apartmánov je výhľad na more.

 

UBYTOVANIE: apartmány sú vybavené TV so satelitom, klimatizáciou (za poplatok) a Wi-Fi. Do väčšiny typov apartmánov je možné umiestniť jednu alebo viac prísteliek, vhodných pre deti do 15 rokov. K dispozícii je aj odkladací priestor na batožinu. V záhrade sa nachádza sprcha so sladkou vodou a záhradný gril s posedením. Parkovanie je možné priamo v záhrade apartmánov. Majiteľ apartmánov Vás rád privíta v peknom barovom zariadení v záhrade, priamo pri pláži, kde si môžete zakúpiť teplé a studené nealkoholické a alkoholické nápoje, zmrzlinu, sendviče a iné malé občerstvenie. Na širokej terase sa nachádzajú dva biliardové stoly a ďalšie spoločenské hry, v záhrade sú k dispozícii hojdačky a preliezačky pre deti. Majitelia člnov môžu kotviť svoje člny v malom prístave.

 

Typ E pre 4 osoby: apartmány majú samostatnú spálňu pre 2 osoby resp. pre 3 osoby, obývaciu miestnosť s jedným resp. dvomi lôžkami spojenú s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička s mrazničkou, sporák resp. varič, príbory, riady, varná kanvica), TV so satelitom, Wi-Fi, klimatizácia (za poplatok), sprcha s WC a balkón. V niektorých apartmánoch možnosť jednej prístelky.
Typ D pre 4 osoby: nachádza sa v bungalove v prednej časti, má samostatnú spálňu pre 2 osoby, obývaciu miestnosť s dvomi samostatnými lôžkami spojenú s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička s mrazničkou, sporák resp. varič, príbory, riady, varná kanvica), TV so satelitom, Wi-Fi, klimatizácia (za poplatok), sprcha s WC a záhradná terasa.
Typ A pre 4 osoby: dva samostatné apartmány na druhom poschodí so spoločným vchodom a jeden apartmán na prvom poschodí; každý apartmán má dve samostatné dvojlôžkové spálne, samostatnú kompletne vybavenú kuchyňu (chladnička s mrazničkou, sporák resp. varič, príbory, riady, varná kanvica; jedna stena medzi kuchyňami susediacich apartmánov nemusí byť zvukotesná), TV so satelitom, Wi-Fi, klimatizácia (za poplatok), sprcha s WC, balkóny zo všetkých miestností. V každom apartmáne možnosť jednej prístelky.
Typ G pre 4 osoby: nachádza sa v bungalove, hneď za typom D, má jednu samostatnú spálňu s manželskou posteľou pre 2 osoby, druhú maličkú samostatnú, čarovnú spálňu s poschodovou posteľou do tvaru L, vhodnú pre deti do 15 rokov, obývaciu miestnosť s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička s mrazničkou, sporák resp. varič, príbory, riady, varná kanvica), TV so satelitom, Wi-Fi, klimatizácia (za poplatok), sprcha s WC a záhradná terasa s výhľadom na more. Možnosť jednej prístelky v obývacej miestnosti..
Typ F1 pre 5 osôb: apartmány majú dve samostatné spálne (dvojlôžková a trojlôžková), samostatnú kompletne vybavenú kuchyňu (chladnička s mrazničkou, sporák resp. varič, príbory, riady, varná kanvica) spojenú s obývacou miestnosťou, TV so satelitom, Wi-Fi, klimatizáciu (za poplatok), sprchu s WC, balkón. Možnosť až dvoch prísteliek.
Typ F2 pre 6 osôb: dve samostatné dvojlôžkové spálne, veľká moderná kompletne vybavená kuchyňa (chladnička
s mrazničkou, sporák, príbory, riady, varná kanvica) spojená s priestrannou veľkou obývacou miestnosťou s gaučom pre 2 osoby, TV so satelitom, Wi-Fi, klimatizácia (za poplatok), jedna sprcha a dve WC, veľká terasa. Možnosť dvoch prísteliek.
Typ B pre 8 osôb: štyri samostatné dvojlôžkové spálne, samostatná veľká kompletne vybavená kuchyňa (chladnička s mrazničkou, sporák, príbory, riady, varná kanvica) spojená s priestorovo veľkou obývacou miestnosťou, TV so satelitom, Wi-Fi, klimatizácia (za poplatok), dve sprchy a dve WC, balkóny zo všetkých miestností. Možnosť až štyroch prísteliek.

  

Strava : individuálne alebo možnosť doobjednať večere resp. polpenziu v blízkej reštaurácii.

Okolie : PLITVICKÉ JAZERÁ, ostrovy KORNATI, SLAPOVI KRKA, rôzne lodné výlety, ZADAR, ŠIBENIK, SPLIT, DUBROVNÍK.

Jedno dieťa 0-3 roky bez nároku na lôžko pri plne obsadenom počte lôžok naviac v apartmáne ZDARMA.

Ceny pobytov: 

1. Typ D,E 4 osoby – ceny od 359 €

2. Typ A, G 4 osoby – ceny od 379 €

3. Typ F1 5 osôb – ceny od 439 €

4. Typ F2 6 osôb – ceny od 509 €

5. Typ B 8 osôb – ceny od 679 € 

V cene:

7 x ubytovanie v apartmáne • spotreba vody, elektriny a plynu • záverečné upratovanie • posteľná bielizeň • delegát • DPH.

Možné príplatky:

komplexné cestovné poistenie +1,70 €/osoba/deň • doprava klimatizovaným autobusom +94,- €/osoba • nástupné miesto na autobus: LM, RK, MT, BB, ZV, ZH +14,- €, ZA, PB, IL, DCA +9,50 €, TN, BN, PD, NM, PN, TT, NR +6,- €, BA bez príplatku • miestenka +7,- € • prístelka +99,- €/týždeň • detská postieľka +45,- €/týždeň (obmedzený počet) • klimatizácia v termíne do 16.07. a od 13.08 – typ A, E, D, F1, G +5,- €/apartmán/deň, typ B, F2 +10,- €/apartmán/deň – platba na mieste • večere +91,- €/osoba/týždeň • polpenzia +133,- €/osoba/týždeň. +99 € /týždeň

Povinné príplatky:

Pobytová taxa: osoba nad 18 r. 14,- €/týždeň, dieťa 12 – 18 r. 7,- €/týždeň, dieťa 0 – 12 r. ZDARMA.   • klimatizácia v termínoch 18.07. až 15.08. – typ A,E,D,F1,G +5,- €/apartmán/deň, typ B,F2 +10,- €/apartmán/deň – platba na mieste.

ZĽAVA SENIOR 55+:

-3 %/osoba platí pre termíny ukončenia pobytu do 04.07. a od termínu 29.08.

V prípade záujmu vyplňte a odošlite nezáväznú objednávku, alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837

 

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím