Uncategorized

Adventná Viedeň a nákupy v Primarku

Nechajte sa zlákať vianočnou atmosférou v jednom z najkrajších a najväčších adventných miest. Počas jedného dňa zažijete neopakovateľnú atmosféru vianočných trhov v metropole Rakúska a možno si odnesiete aj darček pod stromček počas nákupov v Primarku. 

Termíny:

16.12.2023 (sobota)

Doprava: autobusová

Nástupné miesta:

Altwiener_Christkindlmarkt

Adventné trhy vo Viedni 

Od polovice novembra až do Vianoc sa Viedeň stáva vianočným centrom. Jej trhy sú minimálne tak známe ako benátsky karneval. Vôňa pečených gaštanov, perníkov a horúceho punču rozsvieti vianočnú náladu. Pravú rozprávkovú vianočnú atmosféru zažijete na Christkindlmarkt, najväčších a najznámejších vianočných trhoch vo Viedni. Konajú sa každoročne na námestí Rathausplatz. Nechajte sa zlákať na vianočný punč v rozmanitých variáciách, koláče, pečené gaštany, rôzne vianočné ozdoby, doplnky a hračky z dreva i keramiky. K dispozícii Vám je až 150 stánkov s rôznou ponukou výrobkov.

Program zájazdu: 

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. V dopoludňajších hodinách príchod do nákupného centra Shopping City Süd, kde budete môcť nakupovať darčeky pre seba a svojich blízkych za výhodné ceny. Popoludní presun do Viedne, kde navštívime adventné trhy. Prehliadka najvýznamnejších historických pamiatok Viedne. Vo večerných hodinách odchod z Viedne a návrat na Slovensko.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt primark

Poskytnuté služby v cene zájazdu:

V cene nie je zahrnuté:

 

 CENA ZÁJAZDU: 30,90 €

V prípade otázok nás kontaktujte prostredníctvom emailu: mibereisen@gmail.com, telefonicky: 0905530837

 

 

Objednávka:

Počet osôb

Meno a priezvisko

Telelefón

Email

Adresa

Upresnenie objednávky, vaše otázky, termíny

Všeobecné obchodné podmienky
Súhlasím